Aktuálně

Srdečně Vás zveme na další z přednášek, tentokrát pro rodiče nejmenších dětí, případně rodiče budoucí. V případě zájmu se prosím nahlašte do uvedeného data na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu: 606 167 312. Vstup na přednášku je zdarma, maximální počet je 25 zájemců. Při nedostatečném zájmu bude přednáška zrušena.

Pozvánka ve formátu pdf k nahlédnutí Zde: Co nepropásnout v prvních třech letech

jemců         I         www.rpliberec.cz

Od října 2019 máme novou kontaktní emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Od listopadu 2019 pak došlo ke změně adresy pro odlučená pracoviště Jilemnice a Turnov: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi bychom Vás pozvali na další cyklus přednášek o rodině. První z nich, na téma Komunikace v partnerství, se koná v úterý 5. 11.2019 od 17:00 do 19:00. Další informace o všech připravovaných přednáškách naleznete v příloze. 

Na přednášky je potřeba se objednat, počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.

pdfPozvánka na cyklus přednášek o rodině

Rádi bychom Vás pozvali na další z cyklu přednášek, tentokrát na téma relaxace. Více v přiložené anotaci.

pdfAnotace přednášky:Relaxační techniky

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec přijme psychologa/psycholožku. Zároveň sháníme sociálního pracovníka/ pracovnici na pobočku v Turnově jako záskok za mateřskou dovolenou. Více informací najdete v přiložených souborech.

pdfInzerát 2019 - psycholog -průběžný.pdf

pdfInzerát 2019 - psycholog pro NRP-průběžný.pdf

pdfInzerát_2019_-_sociální_pracovník.pdf

 

Zveme vás na cyklus přednášek, který začíná 6. 11. 2018. Více informací zde

 

Přinášíme vám nový článek od PhDr. Davida Cicháka, tentokrát na téma vznik drogové závislosti. 

Přinášíme vám nový článek, tentokrát se kolegyně PhDr. Miloslava Hrabálková Kubů zamýšlí nad "sexy" tématem.

Vážení příznivci poradny a všichni, kdo se zajímáte o vztahy, máme pro vás dobrou zprávu. Vzhledem k velkému zájmu o naše přednášky, které probíhaly v období podzim/jaro 2016/2017, jsme se rozhodli uspořádat jejich další cyklus. Začneme 7. 11. 2017.

Strana 1 z 3