Aktuálně

Důležité upozornění - k 12.10. 2020 - aktualizace 23. 10. 2020

Od 12. 10. 2020 do odvolání je poradna pro klinety uzavřena. Po domluvě je možné v omezené míře konzultovat po telefonu, případně přes Zoom (Skype). Opatření se mohou měnit. Děkujeme za pochopení. 

Důležité upozornění

on 06 říjen, 2020

Důležité upozornění - k 5. 10. 2020

V týmu naší poradny se na začátku tohoto týdne objevil jeden covid - pozitivní případ. Po předběžné dohodě s Krajskou hygienickou stanicí v Liberci zatím zachováváme služby v původním rozsahu, samozřejmě při dodržování všech hygienických opatření, což jsou roušky, rozestupy a hygiena a dezinfekce rukou.

Pokud by se kdokoliv z klientů necítil za těchto okolností dostatečně chráněn, může využít našich služeb prostřednictví telefonu, případně kontaktu s konkrétním pracovníkem přes Zoom meeting. Tyto kontakty je potřeba domluvit předem na telefonních linkách 606 167 312, 485 108 866 nebo 485 103 190.

O dalších opatřeních, která budeme v blízké době v součinnosti s Krajskou hygienickou stanicí realizovat, Vás budeme nadále informovat.

Mgr. Ivo Lánský

vedoucí zařízení

Provoz poradny je obnoven při zachování následujících opatření:

Akt. k 10.9.2020

Objednat se na konzultaci je již možné telefonicky i osobně.

  • V případě, že budete pociťovat byť malé potíže respiračního charakteru nebo jste v nařízené karanténě, případně pokud jste byli v kontaktu s nakaženým člověkem, z domluvené konzultace se, prosíme, omluvte. 
  • Od 10. 9. 2020 je opět nutné nosit v poradně roušky či respirátory.
  • Na telefonicky domluvené konzultace přicházejte přesně, aby nedocházelo k hromadění klientů v čekárně. V čekárně jsou k dispozici 3 místnosti, každá pro 1 klienta. Pokud se naplní, je třeba vyčkat venku před poradnou.
  • Desinfekce je k dispozici v čekárně.
  • Dodržujte, prosíme, předepsaný dvoumetrový odstup při pohybu v poradně i při konzultaci.
  • Noste si vlastní pití. Podávání nápojů není v současné situaci možné.
  • Pokud použijete toaletu, ošetřete si po umytí ruce dezinfekcí, která bude na toaletách k dispozici.
  • Prostory poradny budou pravidelně dezinfikovány.
  • Pokud máte obavy přijít do poradny osobně a přesto potřebujete svou situaci naléhavě konzultovat, můžete se domluvit na konzultaci po telefonu na číslech 485 108 866 nebo 485 103 190, případně 606 167 312.

 

Tato opatření jsou dočasná, pokud by došlo v souvislosti s epidemiologickou situací k dalším změnám, opatření se mohou ještě měnit.

Děkujeme za pochopení

Mgr. Ivo Lánský

Srdečně Vás zveme na další z přednášek, tentokrát pro rodiče nejmenších dětí, případně rodiče budoucí. V případě zájmu se prosím nahlašte do uvedeného data na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu: 606 167 312. Vstup na přednášku je zdarma, maximální počet je 25 zájemců. Při nedostatečném zájmu bude přednáška zrušena.

Pozvánka ve formátu pdf k nahlédnutí Zde: Co nepropásnout v prvních třech letech

jemců         I         www.rpliberec.cz

Od října 2019 máme novou kontaktní emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Od listopadu 2019 pak došlo ke změně adresy pro odlučená pracoviště Jilemnice a Turnov: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi bychom Vás pozvali na další cyklus přednášek o rodině. První z nich, na téma Komunikace v partnerství, se koná v úterý 5. 11.2019 od 17:00 do 19:00. Další informace o všech připravovaných přednáškách naleznete v příloze. 

Na přednášky je potřeba se objednat, počet míst je omezen. Těšíme se na Vás.

pdfPozvánka na cyklus přednášek o rodině

Rádi bychom Vás pozvali na další z cyklu přednášek, tentokrát na téma relaxace. Více v přiložené anotaci.

pdfAnotace přednášky:Relaxační techniky

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec přijme psychologa/psycholožku. Zároveň sháníme sociálního pracovníka/ pracovnici na pobočku v Turnově jako záskok za mateřskou dovolenou. Více informací najdete v přiložených souborech.

pdfInzerát 2019 - psycholog -průběžný.pdf

pdfInzerát 2019 - psycholog pro NRP-průběžný.pdf

pdfInzerát_2019_-_sociální_pracovník.pdf

 

Zveme vás na cyklus přednášek, který začíná 6. 11. 2018. Více informací zde

 

Strana 1 z 3